Marketing promocyjny z bezpłatnymi próbkami

Seth Godin rozumie ideę rozdawania produktu za coś, co wydaje się niczym. Czy to naprawdę za darmo, chcemy wiedzieć? Tak, Seth napisał książkę zatytułowaną „Wirus idei”. Opublikował ją w 2000 roku i postanowił zrobić coś, czego dokonało niewielu pisarzy. Postanowił oddać książkę za darmo. Bez żadnych kosztów wystarczyło chcieć ją przeczytać i mieć dostęp do internetu. To był darmowy e-book.

visit https://zapisany.pl/

Pobranie i przeczytanie „The Idea Virus” zajęło 400 000 osób w mniej niż miesiąc. Czy naprawdę stracił dużo pieniędzy, rozdając swoją książkę za darmo w Internecie? Wyniki mówią same za siebie. Ludzie rozmawiali. Poczta pantoflowa jest potężny w grze reklamowej, a następnie sprzedał papierową wersję swojej książki i zajął 5. miejsce na liście bestsellerów Amazon.

Potężny marketing promocyjny można osiągnąć, rozdając bezpłatne próbki produktu, a Internet jest tylko miejscem, w którym można to zrobić. Darmowe materiały online są dostępne dla każdego. Od darmowych próbek po skromny kupon. Niedawne badanie wykazało, że prawie 80% populacji korzysta z kuponów. Działają dobrze i są kolejną niedrogą opcją promocyjną dla małych firm.

Wszystkie te strategie marketingowe online zostały zaprojektowane tak, aby dotrzeć do Ciebie jako konsumenta i wpłynąć na Twoje wybory. Nigdy nie zapominajmy, że jako konsumenci mamy siłę nabywczą. Skorzystaj z tych bezpłatnych materiałów online. Po prostu wpisz w wyszukiwarkę „darmowe rzeczy” i gotowe!